آموزش دوخت سارافون دخترانه رنگی

یکی از دلایلی که Riley O’Keefe کلاس دهم را به کلاس نهم ترجیح می دهد این است که می تواند راحت تر لباس و سارافون دخترانه بپوشد.

این شامل پوشیدن تاپ است، سبکی از لباس که تا همین اواخر برای دختران در دبیرستان او در شهرستان سنت جانز، فلوریدا ممنوع بود.

امسال مدرسه خیلی بهتر شده است، زیرا من عاشق پوشیدن لباس و ساعت چوبی مجلسی هستم. من عاشق پوشیدن شلوارک هستم.

در فلوریدا گرم است. سال اولی، بیرون گرم می‌شد، و من با شلوار جین و تی‌شرت بزرگ بودم، و داشتم می‌سوختم چون نیمی از ما ناهار را بیرون می‌خوریم، چون فضای کافی در داخل وجود ندارد، و مخصوصاً با کووید، من نمی‌کنم.

نمی خواهم در داخل باشم و ناهار بخورم هیچ‌کس ماسک نمی‌زند و همه سر میزها با هم له شده‌اند سال گذشته، کد لباس دبیرستان بارترام تریل، دختران را از پوشیدن لباس‌های  «آشکارکننده» یا «پرت‌کننده» منع کرد.

در حالی که قوانین آن تغییر کرده است، بسیاری از مدارس همچنان قوانین لباس و سالاد کلم و انار و هویج را اجرا می‌کنند که دانش‌آموزان و مدافعان آن‌ها از آن‌ها انتقاد می‌کنند و آن‌ها را «منسوخ» می‌دانند و کارشناسان می‌گویند از هنجارهای مضر جنسیتی و نژادی حمایت می‌کنند.

اما گروه‌های مدافع، قانون‌گذاران و دانشجویان، در اکثر ایالت‌های جنوبی از جمله جورجیا، لوئیزیانا و فلوریدا، قوانین سخت‌گیرانه لباس را با شکایت‌ها، تغییر سیاست‌ها و اعتراض‌ها به چالش می‌کشند.

برخی از تلاش ها موفقیت آمیز بوده اند و برخی دیگر هنوز از طریق دادگاه راه خود را طی می کنند. در اول ژانویه، قانون جدیدی در ایلینوی اجرایی شد که مدارس را از اجرای سیاست‌های کد لباس و شال و کلاه بچه گانه مبتنی بر مدل مو، که مشخص شده است به طور نامتناسبی بر جوانان رنگین پوست تأثیر می‌گذارد، منع می‌کند.

اتحادیه آزادی‌های مدنی آمریکا (ACLU) در ماه دسامبر پرونده‌ای را علیه ناحیه مدرسه مستقل مگنولیا تگزاس حل و فصل کرد که دارای کد لباسی بود که پسران را ملزم به داشتن موهای کوتاه می‌کرد.

 • منابع:
  1. Lawsuits, complaints and protests are upending sexist school dress codes
 • تبلیغات: 
  1. آیا از شکری که جان یک پیرمرد 100 ساله را نجات داده، با خبرید؟
  2. ورزش در سیاره دیگر اجباری شد!!
  3. 13 فواید شگفت‌انگیز فلفل چیلی برای سلامتی
  4. ماشین لباسشویی که با روغن موتور لباسها را می شوید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.